טבעות אירוסין

מהות הסגנון של הנסיכה דיאנה

הנסיכה דיאנה כובשת את העולם ביופייה ובמיסטיקה שלה מתבטאת באופן ייחודי בתכשיטים שלבשה, כמו טבעת האירוסין האגדית שלה, שכללה 14 יהלומים סוליטריים וספיר כחול במרכז. כיום, הסגנון שלה חי ונחשק על ידי מיליונים. ובעוד רבים רואים יהלומים כמתנה יקרת ערך ומחוץ להישג ידם למעשה, לחיות את הסגנון של הנסיכה דיאנה הוא לא חלום בלתי אפשרי אם אתם יכולה למצוא את  האנשים המקצוענים שיאתרו וישבצו את היהלומים היפים ביותר עבור התקציב שלך.

החשוב ביותר בבחירת יהלום מעולה אבל זול הוא להבין את ארבעה C”: קראט, בהירות, צבע, וחיתך היהלום. רוב האנשים מכירים את הראשון קראט, המייצג את המשקל של היהלום. אבל 3 אחרים הם גם גורמים מרכזיים בתמחור יהלומים.

אז איך אתם יכולים לקבל יהלום מדהים שבאמת יכול להתבלט? הנה טריק אחד בשבילכם תוך הצגת חוש הייחוד שלך של סגנון: אתה כנראה כבר יודע כי שני יהלומים של חצי קראט הם לא שווים כמו יהלום אחד קראט. אבל אתה אולי לא יודע כי הגדלים מופעלים לפי קטגוריה: כל דבר בין 0.50 ל 0.69 נחשב חצי קראט, בעוד 0.70-0.89 נחשב ¾ של קראט. הבדלים אלה במשקל הם בקושי גלוי, כך שתוכל לחסוך הרבה על ידי ירידה רק חלק קטן לקטגוריה הבאה התחתונה.

סוד נוסף טמון בעם תוכל להיות גמיש עם עוד אחד מאותם קריטריונים צבע: C. אם אתה באמת רוצה משהו בולט, לתפוס את הגל החם ביותר: טבעת אירוסין יהלום שחור. תוכלו לקבל אבן מדהימה, המושך את העין, כי הוא 100% אותנטי עבור הרבה פחות כסף מאשר יהלום לבן בגודל זהה וליהנות מתכשיט אופנתי עכשווי המדבר עלייך.

למרות שקיבל הנסיך הארי בירושה את הטבעת של הנסיכה דיאנה, הוא בחר לא להשתמש בה כאשר הציע נישואין לארוסתו מייגן מרקה. עם זאת, הוא כלל שני יהלומים מהאוסף שלה, ואמר שהוא רוצה לוודא שהיא איתנו במסע המטורף הזה“.

בין אם אתם מחפשים טבעת נישואין, צמיד טניס או זוג מדהים של עגילים מתואמים, אין דרך טובה יותר באמת להיראות ולהרגיש כמו נסיכה מאשר עם יהלומים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *