תכשיטים

טבעת יהלום, מעוצבת אישית או קלאסית


טבעות נישואים קלאסיות

טבעת יהלום


חנות יהלומים


טבעות אירוסין רמת גן

טבעת נישואים זהב לבן

טבעות נישואים קלאסיות הן הבחירה המושלמת מההיצע בשוק לזוגות מאורסים טריים המעוניינים בטבעת מסורתית ועל-זמנית.

בדומה לרוב תכשיטי הכלות, ישנן טבעות יהלום נישואים קלאסיות בצבעי זהב צהוב, רוחב הטבעת נע בין 2 מ״מ ל-8 מ״מ.

ב lavish blue- מציעים טבעת יהלום זהב לבן  סוליטייר מיוחדת, טבעת יהלום נישואים נוחות שטוחות מעט, טבעת יהלום מיוחדת, טבעות נישואים מעוצבות בעלות קימור גבוה, טבעות נישואים בעלות קימור נמוך, טבעות נישואים מסורתיות בעלות קימור קל וטבעות נישואים נוחות קלאסיות כמו גם תליונים דינמיים לכלה.

טבעות חתונה

טבעות חתונה יהלום הקלאסיות ידועות בנוחות שלהן, זאת בניגוד לטבעות נישואים מורכבות או מגולפות יותר. בשונה מטבעות אירוסין, גם גברים וגם נשים עונדים את טבעות הנישואים שלהם כל הזמן, ולכן חשוב ביותר שהן יהיו נוחות לשימוש יומיומי.

כאשר בוחרים טבעת נישואים קלאסית, גם רוחב הטבעת הוא קריטי. הרוחב תלוי לחלוטין בסגנון האישי – ישנם שיעדיפו פס רחב יותר ואחרים יעדיפו פס צר. רוחב טבעת האירוסין של האישה תלוי מאוד ברוחב טבעת הנישואין שלה. אם לאישה בעלת ידיים קטנות יש כבר טבעת אירוסין רחבה וגדולה, הבחירה בפס צר יותר בטבעת הנישואים שלה תהיה יותר נוחה עבורה. נשים בעלות ידיים גדולות יותר יכולות להסתדר עם טבעת זהב לבן רחב יותר בטבעת הנישואים וגם בטבעת האירוסין, אך הן עדיין עשויות להעדיף פסים צרים. עבור האישה, טבעת הנישואים בדרך כלל תהיה מתאימה לטבעת האירוסין בדרך כלשהי. הרוחב שלהן עשוי להיות שונה מאוד והן עדיין יכולות להיראות יפהפיות יחדיו. כמו תכשיט זהב צהוב תואם. בחנות יהלומים lavish blue ניתן למצוא גם עגילי זהב משובצים יהלום תואמים לטבעת.

חנות יהלומים, lavish blue מציעים מגוון רחב ביותר של טבעות נישואים קלאסיות ותכשיטים לנשים ולגברים: טבעת נישואים זהב לבן, תכשיטים זהב , עגילי חישוק זהב לבן , צמיד טניס, צמידים זהב לבן, טבעת יהלום הנישואים הקלאסיות שלlavish blue  הן באיכות הטובה ביותר לעומת חנויות אחרות  ומחירן נמוך משמעותית ממחיר טבעות הנישואים הנמכרות בחנויות אחרות  שמציעות טבעות נישואין זולות.

השיבוץ הקלאסי לטבעת יהלום בשיבוץ סוליטייר הוא השיבוץ הנפוץ ליהלום מרכזי בגודל מעל קארט,טבעת יהלום עם יהלומי צד גם כן נחשבת יוקרתית לכל אירוע: חתונה, יום האם, יום נישואים,יום האישה, תמיד היא תשמח לקבל טבעת יהלום עם יהלומי צד קלאסיות .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *